M mich2013 Well-known member Joined Jul 23, 2013 Messages 69 Aug 7, 2013 #2 That things seems to be getting more, and more expensive everyday. I mean, I remember when I used to be able to buy a huge jug of this stuff for $5
That things seems to be getting more, and more expensive everyday. I mean, I remember when I used to be able to buy a huge jug of this stuff for $5
frigilux Well-known member Platinum Member Joined Mar 3, 2007 Messages 12,661 Location The Minnesota Prairie Aug 7, 2013 #3 Thanks, Obama.
T tolivac Well-known member Platinum Member Joined Aug 21, 2003 Messages 10,105 Location greenville nc Aug 8, 2013 #4 Didn't they used to GIVE AWAY those "sample" size jars of Tide?Remember the days when they did---at your nearest grocery store!And aren't those the ones that would be packed in your new washer?Now its just a one use packett.
Didn't they used to GIVE AWAY those "sample" size jars of Tide?Remember the days when they did---at your nearest grocery store!And aren't those the ones that would be packed in your new washer?Now its just a one use packett.